کارگزاری مفید (ساختمان اطلس)

پروژه کارگزاری مفید (ساختمان اطلس)

تامین و اجرای سیستم اطفا اتوماتیک گازی

تعداد اتاق سرور: یک اتاق

مساحت اتاق سرور: حدودا 40 مترمربع

تعداد اتاق UPS: دو اتاق

مساحت اتاق UPS: حدودا 85 مترمربع

سیستم اعلام حریق: ترکیب دتکتورهای مولتی نقطه ای و AirSampling

سیستم اطفا حریق: گاز FM200 با خلوص 99,999%

وضعیت: تکمیل (در حال بهره برداری)

محل پروژه: چهار راه جهان کودک

تامین و اجرای سیستم اعلام حریق متعارف به همراه بورد اطفا

تامین و اجرای سیستم اعلام حریق دود مکشی (Air Sampling System) برای اتاق سرور

محاسبات هیدرولیکی سیستم اطفا حریق با نرم افزار VDS

اجرای لوله کشی سیستم اطفا حریق اتوماتیک

جانمایی و مهار سیلندر اطفا گازی

جانمایی و نصب نازل های اطفا گازی

پروگرامینگ و تست و تحویل در حضور کارفرما

 

پروژه ساختمان اداری کارگزاری مفید واقع در چهار راه جهان کودک درخواست تامین و اجرای سیستم اطفا حریق اتاق سرور، سیستم اطفا حریق اتاق UPS و اتاق برق را از شرکت ایمن پرتو آریا در سال 1401 داشت. شرکت ایمن پرتو آریا با بررسی شرایط و زیرساخت ها، نظر بر اصلاح زیرساخت در گام اول داشت. با پیگیری شرکت ایمن پرتو آریا و با همت کارفرما، زیرساخت های لازم برای اجرای سیستم اطفا حریق اتوماتیک اتاق سرور و سایر اتاق ها فراهم آمد. پس از طراحی و محاسبه سیستم های اعلام حریق و اطفا حریق گازی FM200، این مجموعه نسبت به تامین متریال و اجرای آن اقدام نمود.

در حال حاضر اتاق های سرور، اتاق باتری (UPS) و اتاق برق ساختمان اطلس با مالکیت کارگزاری مفید مجهز به یکی از بهترین سیستم های اطفا حریق اتوماتیک گازی شده است که مورد پایش و کنترل قرار گرفته است. این سیستم به دلیل تخصصی بودن ماهیت آن، توسط کارشناسان شرکت ایمن پرتو آریا مورد بازبینی و نگهداری قرار گرفته است.

شرکت مهندسی ایمن پرتو آریا در زمینه طراحی، تامین و اجرای سیستم اطفا حریق اتاق سرور و UPS به صورت تخصصی فعالیت می نماید. این شرکت با بهینه سازی و مهیا کردن شرایط جهت پیشنهادات اقتصادی و به صرفه آماده ارائه بهترین پیشنهاد در این زمینه است. جهت مشورت و یا درخواست خرید با شماره91018567-021 تماس بگیرید.

مشاوره با تیم ایمن پرتو آریا

ما به شما کمک می­کنیم تا از زندگی خود با آرامش خاطر لذت بیشتری ببرید. تیم ما تمرکز خود را بر روی ایجاد ارزش های ایمنی و امنیتی متمرکز کرده تا با دانش فنی جوانان و تجربه چندین ساله کهنه کارها، متخصص و پیشرو در حوزه ایمنی و راهکارهای محافظت از حریق باشیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید ...

© تمامی حقوق برای شرکت ایمن پرتو آریا محفوظ است.