درباره ما

به دنیای ایمن آریا خوش آمدید!

شرکت ایمن پرتو آریا برای شما ایمنی می آفریند

ما به شما کمک می­کنیم تا از زندگی خود با آرامش خاطر لذت بیشتری ببرید. تیم ما تمرکز خود را بر روی ایجاد ارزش های ایمنی و امنیتی متمرکز کرده تا با دانش فنی جوانان و تجربه چندین ساله کهنه کارها، متخصص و پیشرو در حوزه ایمنی و راهکارهای محافظت از حریق باشیم.

اصول کار حرفه ای و پایبندی به تعهدات در تمامی خدمات مشاوره، طراحی، نظارت، اجرا، تامین اجناس، آموزش، تعمیر و نگهداری سیستم های ایمنی و امنیتی باعث شده است تا رضایت کارفرمایان عزیز کسب گردد و رشد میزان رضایت گرو انتخاب های شما عزیزان و همکاران می­باشد. همکاری با سازمان ­ها و شرکت­ های خصوصی و دولتی سبب شده است تا تجربه و افتخار همکاری با مهندسین، مالکین و کارفرمایان مختلف در سابقه این شرکت همچون ستاره­ای بدرخشد.

نیروی انسانی سرمایه ­های ارزشمند ایمن پرتو آریا است. بنابراین ما همواره در تلاشیم با مطالعه، احترام به یکدیگر، ایجاد فضای صمیمی و خلاق، فراهم کردن فرصت رشد و نشاط فردی دنیای آریا را زیباتر کنیم. نتیجه ایجاد چنین مجموعه­ ای، ارائه ارزش های مجموعه به مشتریان است. بنابراین ما متعهد هستیم که در همکاری با شما همواره احترام، خلاقیت صمیمیت و نشاط را برای شما عزیزان فراهم آوریم.