برج سفید غدیر

پروژه برج سفید غدیر

مساحت زیربنای ساخته شده: 21,000 مترمربع

تعداد طبقات روی  همکف با احتساب همکف: 21 طبقه

تعداد طبقات منفی: 4 طبقه

مجموع طبقات: 25 طبقه

کاربری: مسکونی، تجاری و پارکینگ

وضعیت: در حال تکمیل سیستم های ایمنی

محل پروژه: ضلع غربی ورزشگاه آزادی

مشاوره آتش نشانی و نظارت بر اصلاح و اجرای سیستم های ایمنی و آتش نشانی

مشاوره، طراحی و ارائه راهکار در خصوص اجرای سیستم مدیریت و کنترل دود پارکینگ با شرایط بهینه

مشاوره و اصلاح سیستم اعلام حریق از عیب یابی تا تست، راه اندازی و نگهداری

مشاوره و اصلاح بوسترپمپ آتش نشانی از عیب یابی تا تست، راه اندازی و دستورالعمل نگهداری

مشاوره و اصلاح حوزه بندی داکت ها و رایزرها

دریافت نوبت تست خشک با اخذ نتیجه مثبت

مشاوره و ارائه راهکار در مورد اجرای جان پناه

مشاوره و ارائه راهکار درمورد پُر کردن چارچوب دربهای مقاوم در برابر حریق

حضور و پیگیری امور مربوط به سیستم های ایمنی و بازدیدهای آتش نشانی

پروژه مسکونی-تجاری برج سفید غدیر واقع در ضلع غربی ورزشگاه آزادی در 20 طبقه مثبت، یک طبقه همکف و 4 طبقه منفی ساخته شده است. این مجتمع مسکونی مجهز به سیستم اعلام حریق آدرس پذیر، اجرای سیستم اطفا حریق اتوماتیک در تمام ساختمان، سیستم مدیریت و کنترل دود پارکینگ مجهز به سیستم اگزاست و هوای تازه می­باشد. دور بودن از ایستگاه آتش نشانی باعث شد تا کارشناسان شرکت ایمن پرتو آریا ملزم به ارائه راهکارهایی متناسب با شرایط ایمنی برج شوند.

شرکت مشاور و مجری آتش نشانی ایمن پرتو آریا از سال 1401 در این پروژه حضور پیدا کرده است. در زمان ورود کارشناسان این شرکت به برج سفید غدیر، مشکلاتی از نظر ایمنی و آتش نشانی، هزینه­های هنگف، و زمان کم روبرو بود که با پیگیری ها و راهنمایی های مشاور آتش نشانی وضعیت ایمنی روز به روز بهبود بخشیده شد.

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر شامل 2 پنل و مجموعا 8 لوپ می­باشد که در زمان ورود این شرکت، سیستم اعلام حریق کارآیی لازم برای کل مجموعه را نداشت. با درخواست جلسات پی در پی از سوی شرکت ایمن پرتو آریا، برج سفید غدیر مجهز به سیستم اعلام حریق با عملکرد مناسب گردید.

سیستم پمپخانه مجموعه به دلیل عدم نگهداری مناسب، دچار مشکلات فنی شده بود. با راهنمایی های ارائه شده و عیب یابی بوسترپمپ توسط متخصصان ایمن پرتو آریا، پمپخانه برج سفید غدیر اصلاح و مورد توجه مجدد قرار گرفت. همچنین پمپ ها و ترتیب عملکرد آنها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و با انجام اصلاحیات لازم و ارائه دستورالعمل جهت نگهداری مناسب، بوسترپمپ اطفا حریق بار دیگر قابل استفاده شد.

سامانه مدیریت و کنترل دود پارکینگ این پروژه طراحی نشده بود و در زمان ورود کارشناسان ایمن پرتو آریا، این برج در حال بهره برداری بود که یکی از عمده ترین مشکلات همین موضوع محسوب میشود. طراحی سیستم اگزاست توسط این مجموعه انجام شد اما به دلیل وقفه در تامین مالی و تصمیمات کارفرما، این پروژه نزدیک به 7 ماه دچار وقفه گردید. پیرو پیگیری های چند ماهه شرکت ایمن پرتو آریا، مجددا پروژه جهت اقدامات لازم برای اخذ تائیدیه شروع به فعالیت نمود.

این پروژه یکی از نمونه های بارز تلاش شرکت ایمن پرتو آریا برای به ثمر رساندن پروژه و اخذ تائیدیه آتش نشانی است که این شرکت تمام همت و انرژی خود را جهت اجرا و اخذ تائیدیه با شرایط اجرایی پروژه به کار گرفته است. حضور ساکنین و تاخیر در تامین مالی و تصمیمات هیات مدیره از مهمترین پارامترهای تاثیر گذار در زمان اتمام پروژه به شمار میرود که خوشبختانه با پیگیری های مجموعه ایمن پرتو آریا این امر به کمترین زمان خود رسیده است.

اخذ تائیدیه آتش نشانی امری است که نیاز به تجربه و توانمندی کارشناسان شرکت مشاور و مجری آتش نشانی دارد. شرکت ایمن پرتو آریا ارائه دهنده خدمات مشاوره و اجرای کلیه سیستم های آتش نشانی با ارائه راهکار و پیگیری مستمر برای به مقصد رساندن پروژه که دریافت تائیدیه آتش نشانی است تلاش خود را به کار می­بندد و متعهد به انجام خدمت است. همکاری با سایر شرکت های مشاور آتش نشانی برای به تکمیل رساندن پروژه، برگ زرینی است که در کارنامه این مجموعه وجود دارد. برای درخواست همکاری و یا اخذ تائیدیه آتش نشانی می توانید با شماره91018567-021 تماس بگیرید.

مشاوره با تیم ایمن پرتو آریا

ما به شما کمک می­کنیم تا از زندگی خود با آرامش خاطر لذت بیشتری ببرید. تیم ما تمرکز خود را بر روی ایجاد ارزش های ایمنی و امنیتی متمرکز کرده تا با دانش فنی جوانان و تجربه چندین ساله کهنه کارها، متخصص و پیشرو در حوزه ایمنی و راهکارهای محافظت از حریق باشیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید ...

© تمامی حقوق برای شرکت ایمن پرتو آریا محفوظ است.