ساختمان اداری تجاری حیات سبز

پروژه اداری تجاری حیات سبز

مساحت زیربنای ساخته شده: 82,000 مترمربع

تعداد طبقات روی  همکف با احتساب همکف: 10 طبقه

تعداد طبقات منفی: 7 طبقه

مجموع طبقات: 17 طبقه

کاربری: اداری، تجاری و پارکینگ

وضعیت: در حال تکمیل سیستم های ایمنی

محل پروژه: پاسداران

مشاوره آتش نشانی و نظارت بر اصلاح و اجرای سیستم های ایمنی و آتش نشانی

مشاوره و ارائه راهکار در خصوص بهینه سازی سیستم مدیریت و کنترل دود پارکینگ

مشاوره و ارائه راهکار در خصوص سیستم اطفا حریق اتاق سرور با گاز FM200

مشاوره و اصلاح سیستم اعلام حریق از عیب یابی تا تست، راه اندازی و نگهداری

مشاوره و اصلاح بوسترپمپ آتش نشانی از عیب یابی تا تست، راه اندازی و دستورالعمل نگهداری

مشاوره و اصلاح حوزه بندی داکت ها و رایزرها

دریافت نوبت تست خشک با اخذ نتیجه مثبت

مشاوره و ارائه راهکار در مورد اجرای جان پناه

مشاوره و ارائه راهکار درمورد پُر کردن چارچوب دربهای مقاوم در برابر حریق

حضور و پیگیری امور مربوط به سیستم های ایمنی و بازدیدهای آتش نشانی

پروژه اداری-تجاری حیات سبز واقع در پاسداران یکی از شاخص ترین پروژه های تجاری در منطقه به حساب می­آید. این برج در 9 طبقه مثبت، 2 طبقه همکف و 6 طبقه زیرزمین با کاربری های اداری، تجاری، پارکینگ ساخته شده است. مجموعه حیات سبز از طبقه چهارم به بالا به دو بلوک شمالی و جنوبی تقسیم می­گردد که واحدهای اداری در این دو بلوک مستقر می­باشند. همچنین واحدهای اداری VIP در طبقات دوم، سوم و چهارم موجب شده است این برج طرفداران زیادی پیدا کند. واحدهای تجاری که در سه طبقه شامل همکف اول و همکف دوم و طبقه اول قرار دارند در مجتمع حیات سبز عموما در زمینه وسایل خانه و فود کورت فعالیت می­کنند.

شرکت مشاور و مجری آتش نشانی ایمن پرتو آریا از سال 1401 در این پروژه حضور پیدا کرده است. در زمان ورود کارشناسان این شرکت به مجتمع اداری تجاری حیات سبز، این مجموعه با مشکلات عدیده ای از نظر ایمنی و آتش نشانی روبرو بود که با پیگیری های کارفرما و راهنمایی های مشاور آتش نشانی وضعیت ایمنی روز به روز بهبود بخشیده شد.

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر شامل 4 پنل و 15 لوپ می­باشد که در زمان ورود این شرکت، سیستم اعلام حریق کارآیی لازم برای کل مجموعه را نداشت. با همت کارفرما و جلسات پی در پی شرکت ایمن پرتو آریا توانست سیستم اعلام حریق این مجموعه را اصلاح نماید.

سیستم پمپخانه مجموعه به دلیل عدم توجه کافی، دستورالعمل مشخصی برای استفاده و نگهداری نداشت. با راهنمایی های ارائه شده و عیب یابی بوسترپمپ توسط متخصصان ایمن پرتو آریا، پمپخانه مجتمع اداری تجاری حیات سبز دارای دستورالعمل بهره برداری مشخص گردید. همچنین پمپ ها و ترتیب عملکرد آنها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و با انجام اصلاحیات لازم، قلب تپنده سیستم اطفا حریق احیا شد.

همچنین با توجه به اجرای نادرست جان پناه و نواقص زیادی که در حوزه بندی داکت ها وجود داشت، به کمک کارفرما اصلاحیات لازم جهت اجرای صحیح حوزه بندی و جان پناه انجام گرفت. نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که اجرای درست و اصلاح حوزه بندی بسیار زمانگیر و مورد چالش بود که با ارائه راهنمایی های منطقی و اجرایی از متخصصان ایمن پرتو آریا، اجرای حوزه بندی در دستور کار قرار گرفت.

اخذ تائیدیه آتش نشانی امری است که نیاز به تجربه و توانمندی کارشناسان شرکت مشاور و مجری آتش نشانی دارد. شرکت ایمن پرتو آریا ارائه دهنده خدمات مشاوره و اجرای کلیه سیستم های آتش نشانی با ارائه راهکار و پیگیری مستمر برای به مقصد رساندن پروژه که دریافت تائیدیه آتش نشانی است تلاش خود را به کار می­بندد و متعهد به انجام خدمت است. همکاری با سایر شرکت های مشاور آتش نشانی برای به تکمیل رساندن پروژه، برگ زرینی است که در کارنامه این مجموعه وجود دارد. برای درخواست همکاری و یا اخذ تائیدیه آتش نشانی می توانید با شماره91018567-021 تماس بگیرید.

مشاوره با تیم ایمن پرتو آریا

ما به شما کمک می­کنیم تا از زندگی خود با آرامش خاطر لذت بیشتری ببرید. تیم ما تمرکز خود را بر روی ایجاد ارزش های ایمنی و امنیتی متمرکز کرده تا با دانش فنی جوانان و تجربه چندین ساله کهنه کارها، متخصص و پیشرو در حوزه ایمنی و راهکارهای محافظت از حریق باشیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید ...

© تمامی حقوق برای شرکت ایمن پرتو آریا محفوظ است.